Новини

Допуск лікаря

Участь в забігу на марафонську дистанцію - відповідальний крок. Організм кожного учасника, безсумнівно, піддається стресовому навантаженні. Тому ми просимо всіх марафонців пройти попереднє медичне обстеження і переконатися в тому, що таке навантаження Ви не протипоказана. Допуск лікаря до участі в забігу на марафонську дистанцію - обов'язкова умова нашого марафону. Для учасників забігів на інші дистанції нам буде достатньо Вашого письмового підтвердження про відсутність протипоказань.


Допуск до участі в змаганнях оформляється спеціальним заявочних листів або довідки лікувально-фізкультурного диспансеру, іншого лікувально-профілактичного закладу, де учасник знаходиться під медичним наглядом (поліклініка сімейної медицини, поліклініка профоглядів та ін.). У заявочному листі або довідці повинні бути вказані: прізвище, ім'я, по батькові, вік, спортивна кваліфікація (розряд) якщо така є, дистанція до якої допускається учасник, висновок лікаря про допуск. Якщо заявочний лист оформляється колективно, то дата, підпис лікаря та печатка, повинні бути навпроти прізвища кожного учасника. Друк інших закладу або особиста печатка лікаря не дійсні.

Періодичність проходження медичного обстеження для спортсменів (куди можна зарахувати і любителів бігу) 6 місяців. Зазвичай допуск береться за кілька днів до змагання. Якщо допуск оформляється заздалегідь, то необхідно щоб в ньому була вказана дата проходження останнього медичного обстеження, або дата участі в змаганні до якого допускається учасник - 7 жовтня 2018 р.

Вік учасника повинен відповідати встановленим Положенням до змагання вимогам. Як виняток, при задовільних фізичних даних і гарній підготовці юних спортсменів, лікар може дозволити їм виступати в наступній, більш старшій віковій групі. У такому випадку крім допуску на заявочному листі видається окрема довідка лікаря і тренера.

Нижче наведено зразок заявочного листа:

 

ЗАЯВОЧНИЙ ЛИСТ

(поіменний список)

 

на учасників змагань з _______________________________________

(вид спорту, дистанція)

 

 

 

№п/п

 

 

Прізвище, ім’я та по- батькові

 

 

Рік народження

 

 

Спортивна кваліфікація учасника

 

 

Прізвище тренера

Дата, підпис лікаря та печатка навпроти кожного прізвища

Перелічені в списку особи пройшли належне тренування і до змагань підготовлені.

Допускається до участі в змаганнях _______________ осіб.

(кількість)

Підписи: Керівник спортивної організації

Тренер

Лікар

 

 Лікарсько-фізкультурний диспансер Білої Церкви, як виняток, погодився прийняти учасників "Білоцерківського марафону" на передодні старту, в суботу 06 жовтня з 14-00 до 17-00 для їх медичного огляду і отримання допуску до змагання. Адреса установи м Біла Церква, вул. Шевченко 52.

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШУ РОЗСИЛКУ

Розсилка дає змогу отримувати новини марафону на електронну адресу.