Розклад змагань

 

5 ЖОВТНЯ

12-00 - 17-00 Отримання стартових пакетів і стартових номерів учасників змагань в холі готелю «Рось».

18-00 - 20-00 Паста-паті в розважальному комплексі «Кристал» (для учасників марафону - безкоштовно, для учасників інших дистанцій - платно). (Тепла иі дружня атмосфера спілкування, концертна програма, спеціальне спортивне меню: паста, солодка випічка, чай та інше).

 Дорогі наші учасники!

Ми хочемо, що б вечір напередодні яскравої події - МАРАФОНУ, став приємним і комфортним. Тому ми пропонуємо Вам повечеряти в суботу 5 жовтня разом. Вечерю ми розбили на два потоки: з 18-00 до 19-00 та з 19-00 до 20-00.

Спортивне меню паста-паті класичне: де-кілька видів пасти - на вибір, солодощі, чай. Інше меню Ви зможете замовити офіціантові. Вітальна і концертна програми будуть створювати настрій. І звичайно, у Вас буде чудова можливість познайомитися та поспілкуватися один з одним. Під час вечері, наші імениті марафонці  стануть спікерами-консультантами що до тонкощів марафону : передстартова розминка, вибір оптимального темпу бігу, живлення і питво на трасі і інші, зовсім не дрібниці, того випробування що Вас чекатиме вже через декілька годин.

Вхід на вечерю у нас передбачений по запрошувальних і для марафонців він безкоштовний. Іншим нашим учасникам, буде запропоновано таке саме спортивне меню за плату, або меню на Ваш вибір. Смачного!

 

6 ЖОВТНЯ

7-00 - 9-30 Здача індивідуального харчування учасників судді в холі готелю «Рось».
7-00 - 10-00 Отримання стартових пакетів і стартових номерів учасників змагань в холі готелю «Рось».

Кімнати для переодягання  знаходяться на першому поверсі готелю «Рось». В стартовий пакет входить додатковий номер-самоклейка для речей. Переодягнувшись, складіть речи в сумку або пакет й наклейте на нього номер. Здайте речі в камеру зберігання. Вхід в камера зберігання з вулиці, в лівому куті готелю "Рось". Отримання речей - по нагрудному номеру учасника.

9-30 Урочисте відкриття змагань.

10-00 Старт учасників забігу на 1/3 версти (діти 7-9 років).

10-15 Старт учасників забігу на 2 версти (діти 10-17 років).

10-30 Загальний старт учасників марафону, півмарафону та забігу на 5 верст.

Розташування столиків на пункті харчування: №1 - індивідуальне харчування; №2 - сухе харчування (банан, яблуко, батон, цукор); №3 - енергетичний спортивний напій; №4 - чай; №5 - вода. Пункт освіження через 200 метрів після пункту харчування.

Після фінішу, кожний учасник, подолавший дистанції марафону, напівмарафону або 5 верст, може отримати именний «Диплом учасника». В дипломі буде вказано час подолання дистанції. Видають дипломи в секретаріаті (в холі готелю «Рось»).

11-30 Початок забігів на 10 сажень (діти 1-6 років).

12-00 Нагородження переможців та призерів забегу на 5 верст, а також дитячих забігів на 2 версти та 1/3 версти.

14-45 Розіграш лотереї по нагрудним номерам учасників змагань. Зберігай свій нагрудний номер.

15-00 Закриття траси марафону. Нагородження переможців та призерів в марафоні та півмарафоні.

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШУ РОЗСИЛКУ

Розсилка дає змогу отримувати новини марафону на електронну адресу.